IDOHLAD, s.r.o.

» Viete, ako zvýšiť kredit vášho výstaviska a skvalitniť služby?

» Zlepšite informovanosť a orientáciu návštevníkov počas výstav.

» Ponúknite vystavovateľom, čo iní neponúkajú.

 

Moderný interaktívny nástroj na propagáciu výstaviska i vystavovateľov

 
Zlepšite informovanosť a orientáciu návštevníkov počas výstav.
 
Uniq PC nahradí niekoľkých zamestnancov - informátorov. Zostane tam, kam ho postavíte. Neúnavne bude informovať, prezentovať, vysvetľovať... Nebolia ho nohy a disponuje neobmedzeným množstvom informácií. Rozmiestnením takýchto stanovíšť po výstavisku zabránite vytváraniu radov ľudí čakajúcich s požiadavkou o informácie. Navyše, cena práce človeka je vyššia ako cena počítača. Do počítača investujete len raz.
 
Viete, ako zvýšiť kredit vášho výstaviska a skvalitniť služby?
 
Kredit výstaviska prispieva významnou mierou k účasti vystavovateľov na ním organizovaných výstavách. Bohaté zastúpenie vystavovateľov potom priláka mnoho návštevníkov. To všetko sa podieľa na výnosoch a úspešnosti výstaviska, či veľtržného centra. Na výstavách sú prezentované technologické novinky a rôzne inovačné riešenia. Je len logické, že v podobnom štýle sa prezentuje aj samotné výstavisko.
 
Kioskové riešenie odolných dotykových počítačov Uniq PC ako moderného interaktívneho komunikačného nástroja môže využívať výstavisko na:
 
»  samoobslužnú registráciu návštevníkov

»  zdroj informácií o výstavách, službách, kongresoch...
»  získavanie spätnej väzby od návštevníkov
    veľtrhu či kongresového centra 
- ankety,
    dotazníky, prieskumy verejnej mienky
»  prenájom reklamných plôch - vystavovatelia môžu
    prezentovať svoje produkty a služby mimo výstavných
    plôch: vestibuly, chodby, odpočívadlá, reštaurácie,
    kaviarne...
»  prenájom kioskov vystavovateľom počas
    výstav 
– najmodernejšia prezentácia špičkových
    produktovKongresové centrá

Kvalitné kongresové centrá majú vo svojom pracovnom kalendári v priebehu roka desiatky akcií. Orientačno-informačné zabezpečenie všetkých podujatí vo forme rôznych plagátov, banerov, stojanov, vývesiek a podobne stojí nemálo prostriedkov a sú určené len na jednu konkrétnu akciu. S Uniq PC pokryjete informačne všetky akcie. A nielen to. K dispozícii máte informátora, ktorý vám prostredníctvom multimediálneho vyhotovenia poskytne zvukové informácie v rôznych jazykoch. Prostredníctvom kiosku môžete sprístupniť diskusné príspevky a marketingovú podporu. Môžete ponúknuť orientačný plán s prebiehajúcimi aktivitami, získať spätnú väzbu od účastníkov formou ankety alebo poskytnúť jedálny lístok, z ktorého si môžu online objednať obed.
 
Pohodlné a mimoriadne presné dotykové ovládanie všetkými prstami súčasne, umožní zväčšenie obrázkov ich otáčanie alebo listovanie. Výborná čitateľnosť aj v prostredí s umelým osvetlením výstavísk alebo kongresových centier. Vďaka pripojeniu Wi-Fi je možné využívať aj online aplikácie.

Ponúknite vystavovateľom, čo iní neponúkajú.

Pri prenájme Uniq PC, vystavovatelia dostanú do rúk marketingový nástroj, ktorým môžu interaktívne komunikovať s návštevníkmi. Stačí iba vložiť softvér. Pri každom exponáte môže byť „obchodník“, ktorý produkt predstaví, ukáže ho v rôznych podobách, modeluje rôzne situácie...
 
Uniq poskytne najväčší informačný priestor – 100-krát viac informácií ako v prospekte. Navyše najviac upúta návštevníka, ktorého vťahuje do aktívneho získavania informácií.
Veľkou prednosťou je odolnosť. Nemusíte sa obávať, že sa pri manipulácii poškodí. Má kovovú uzavretú konštrukciu, pasívne chladenie a je v podstate bezúdržbový. Jeho spotreba je šesťkrát nižšia ako pri bežných počítačoch. Displej je odolný voči mechanickému poškodeniu. Ani pri poliatí tekutinami sa mu nič nestane, pretože je vodeodolný. Jeho hygienickosť je možné dosiahnuť antibakteriálnou povrchovou úpravou. Ľahko sa udržuje v čistote. Stačí ho umyť bežnými tekutými čistiacimi prostriedkami.

Vášho nového „zamestnanca“ môžete mať v rovnošate, teda vo farebnom vyhotovení a s logom aké si vyberiete.

Uniq PC ponúka vysoko stabilné a flexibilné uchytenie v akomkoľvek priestore. Poskytuje široké možnosti pripojenia bez akýchkoľvek viditeľných káblov prostredníctvom bezpečne ukrytého multikonektora.
Návratnosť investície do Uniq PC je už po piatich výstavách.